Dijital Etkinlik Planlayıcısı: Bolomio

Kusursuz bir düğün hayal ederken aynı zamanda da işlerin yolunda gitmesini istemek herkesin hakkı. “Düğün hazırlığı” sözünün bile herkesi strese soktuğu bu dönemde Bolomio devreye girerek en büyük yardımcı olmayı hedefliyor.

https://startupteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/09/Bolomio-www.startupteknoloji.com_.jpg
Bolomio-Startupteknoloji

Bolomio Ne Yapıyor ?

Bolomio, düğünlerde yaşanılan olumsuz ve zorlu deneyimleri dijitalleştirerek kolaylaştırıyor.Böylelikle sorunsuz bir şekilde düğününüzü planlamanıza yardımcı oluyor. Egemen Yediel ve Nesrin Karaoğlu Otuzoğlu, çevrelerinde yaşadıkları sıkıntılar üzerine 2021’in başında Bolomio’yu hayata geçirdi. Karaoğlu, “2017 yılından beri üzerine çalıştığımız bu uygulama ile hem düğün sahiplerinin hem de davetlilerin daha konforlu bir hazırlık süreci geçirmeleri önceliğimiz.” diyor.

 

Etkinlik planlayıcısı olan Bolomio’ya web sayfası üzerinden kayıt olduktan sonra davetiyenizi kolayca oluşturabiliyorsunuz. Böylece düğününüze kimlerin katılıp katılmayacağını da görmüş olacaksınız. Ona göre bir masa düzeni oluşturarak davetlilerinizin direkt masalarına oturmalarını sağlayabilirsiniz.

Takı sayma, saklama ve kim ne takmış sorununu ortadan kaldıran Bolomio ile düğünde çekilen fotoğraflarınızı da etkinlik sayfasında görebilirsiniz. Hem gelin hem de damadın düğün sürecini kolaylaştırmayı hedefleyen Bolomio ile düğüne katılamayan davetliler de iyi dileklerini ve hediyelerini kolayca gönderebilecek.

Sadece Kayıt Olmanız Yeterli !

“Bolomio ile etkinlikler dilediğin gibi…” mottosuyla yola çıkan Bolomio’ya web sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Kayıt sonrasında, “Etkinlik Oluştur” butonuna tıklayarak düğününüzün; mekanı, saati, davetiye mesajları gibi detaylarını girmeniz yeterli.

https://startupteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/09/logo-www.startupteknoloji.com_.png

Detayların da hemen ardından, web sayfası üzerinden davetlileri sisteme ekleyip paylaşabilir ya da davetiye adresinizi WhatsApp, SMS, Facebook gibi mecralarda paylaşabilirsiniz. Davetlilerin yapacağı tek şey ise linke tıklayıp katılım durumlarını belirtmek olacak. Böylece siz de kimlerin katılacağını davetli listesinde görüp extra bir telefon trafiği yaşamaktan kurtulmuş oluyorsunuz.

Artık Hediyeler De Dijital ! 

Uygulamanın en güzel yanlarından biri de, düğüne katılamayan davetlilerin katılamayacağı durumlarda “iban” numarasının istenmesi sıkıntısını da ortadan kaldırması. Davetliler, katılamadıkları durumlarda dilerlerse, kredi kartları ile “Dilek Listesi” kategorisinden Bolomio üzerinden hediye gönderimi yapabilirler. İsterseniz “Etkinlik Duvarı”nda hediyelerinizin paylaşımını da gösterebilirsiniz.

Düğüne ait bütün fotoğraflara da etkinlik sayfasından ulaşabilirsiniz. Dilediğinizi indirip saklayabilirsiniz. Gönlündeki gibi bir düğün için sen de uygulamayı indirip hazırlıklara son hızla devam edebilirsin.

İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler