Getir ve BiTaksi Birleşerek GetirBiTaksi’yi Piyasaya Sundular!

Yeniliklere doymayan Getir, BiTaksi’yi kendine entegre etti. Yeni bir stratejik iş birliğine imza atan iki şirket, Getir’in servisleri arasına eklenerek GetirBiTaksi sistemini kullanıcılarına sundu.

Hizmette Sınır Tanımıyorlar!

getir-ve-bitaksi-birleşerek-getirbitaksiyi-piyasaya-sundular-www.startupteknoloji.com
Yeni bir stratejik iş birliğine imza atan iki şirket, Getir’in servisleri arasına eklenerek GetirBiTaksi’yi hizmete sundular. StartupTeknoloji

Yeniliklere ve kendini geliştirmeye sürekli devam eden Getir, BiTaksi ile stratejik bir ortaklık yaparak yeni bir adım attı. Hizmette sınır tanımayan şirket, GetirBiTaksi’yi de hizmete sundu. Kullanıcılar GetirBiTaksi’den bulundukları yere taksi çağırabilecekler. Şu anda bu sistem BiTaksi’nin hizmet verdiği İstanbul ve Ankara’daki kullanıcıların hizmetine açtı. Fakat yine Getir bununla yetinmeyip Getir’in hizmet verdiği tüm illerde de bu hizmeti kullacılarına açmayı hedefliyor.

Getir, daha önceden BiTaksi’ye yatırım yapmış ve %35,6’lık hisseyle ortak olmuştu. Güçlerini birleştiren bu iki marka GetirBiTaksi ile iş birliklerini arttırmış oldular. Son dönemde hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli stratejik yatırımlar yapan Getir, BiTaksi hamlesi ile çoklu servis vizyonu için önemli bir adım daha atmış oldu.

 

 

Emine Yalçın
Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi / Havacılık ve Uzay Mühendisliği 2. Sınıf Öğrencisiyim.

İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler