God of War (2018) PC’ye Geliyor

Çoğu kişi için 2018 Yılın Oyunu olan ve PlayStation’ın konsolları için şimdiye kadar yayınladığı en ünlü özel oyunlardan biri olan God of War, 2022’de PC’ye geliyor.

Sony, uzun süredir oyunlarının her birini PC’de yayınlamanın mantıklı olup olmadığını düşünüyordu. Geçmiş neslin en popüler oyunlarından biri olan Uncharted 4 ve Uncharted: The Lost Legacy’nin yeni duyurusunun ardından şimdi yeni bir exclusive oyunu PC platformunda karşımıza çıkmak üzere: God of War

God of War, Ocak Ayında Steam ve Epic Game Store Üzerinden Çıkış Yapacak

https://startupteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/10/gp-god-of-war-pc_6157262.jpg
God of War PC’ye Geliyor Startupteknoloji

Oyun için bir mağaza sayfası, Sony tarafından onaylanmadan önce Steam’e yüklendi ve kullanıcıların 14 Ocak 2022 çıkış tarihinden önce  49,99 dolar karşılığında ön sipariş vermelerine izin verdi. Türkiye fiyatı 329 TL olan oyun Sony’nin net bir stratejinin parçası. Oyun, son aylarda Horizon Zero Dawn ve Days Gone gibi diğerlerine katılıyor ve yalnızca 2022’de doğrudan bir devam oyunu olan God of War Ragnarok’un ortaya çıkmasından önce pc oyuncularının beğenisine sunulacak.

Karısının ölümünün yasını tutan ve oğlu Atreus’u muhteşem bir yolculuğa çıkaran Spartalı anti-kahraman Kratos’u sadece aksiyon dolu oyunuyla değil, aynı zamanda ilgilendiği sevgiyle de övgü topladı. Oyun, PlayStation 5’te daha yüksek kare hızları ve çözünürlüklerin kilidini açmak için bir yama aldı. Ancak PC’deki görünümü, oyunculara görünümü üzerinde her zamankinden daha fazla kontrol sağlayacak ve grafik ayarlarını maksimuma çıkaracak.

God of War Pc’ye Yeni Özellikler ile Gelecek

https://startupteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/10/gp-god-of-war-pc_6157262.jpg
God of War PC’ye Geliyor Startupteknoloji

Oyun ayrıca PlayStation kontrolörlerinin yanı sıra fare ve klavyeyi de destekleyecek ve aşağıdaki dijital içeriği içerecek.

  • Kratos ve Atreus için Death’s Vow Armor Seti
  • Exile’s Guardian Kalkan Görünümü
  • Buckler of the Forge Kalkan Görünümü
  • Shining Elven Soul Kalkan Görünümü
  • Dökkenshieldr Kalkan Görünümü

God of War gibi exclusive oyunların pc ye gelmesi hakkında düşünceniz nedir? Fikirlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın. Daha fazla haber için Oyun Dünyası bölümümüzün geri kalanına göz atmaktan çekinmeyin.

Ferhat Can Koyuncu
26 yaşındayım. Dumlupınar Üniversitesi Maliye bölümünü bitirdim. Video oyunlarının hastasıyım. Genelde kripto para ve video oyunları hakkında yazıyorum.

İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler