Google Pixel 6 Etkinliğinin Tarihini Duyurdu

Google, piyasaya süreceği yeni Pixel 6’yı tanıtacağı etkinliği geçtiğimiz günlerde duymuştu. Etkinliği tarihi hakkında net bir açıklama yapan Google, 19 Ekim’de gerçekleşeceğini belirtti. Pixel 6 ve Pixel 6 Pro hakkında oldukça sınırlı açıklamalar yapan Google, sanal olarak gerçekleşecek etkinlikte akıllardaki birçok soruya cevap verecek.

https://startupteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/10/google-pixel-6-www.startupteknoloji.com_.jpg
Google-Pixel-6-www.startupteknoloji.com

Google açıklamasında; “19 Ekim’de sizi, baştan aşağı yeniden tasarlanmış Google telefonları olan Pixel 6 ve Pixel 6 Pro ile resmi olarak tanıştırıyoruz. Google’ın ilk özel mobil çipi olan Tensor tarafından desteklenmektedir. Hızlı, akıllı ve güvenilirdir ve kullanıcılarına uyum sağlar” diyerek merak uyandırdı.

https://startupteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/10/Google-Pixel-6-www.startupteknoloji.com_-1.jpg
Google-Yeni-Telefonunu-Lansman-ile-tanıtacak-www.startupteknoloji.com

Google’in ilk katlanabilir telefonu olan Pixel 6 hakkında duyurular yaparak sızıntıların önüne geçti fakat Pixel 6 ve Pixel 6 Pro hakkında çok az şey biliyoruz. Cihazların ne zaman piyasaya sürüleceği de sahip olmadığımız bilgiler arasında. Açıklamalarda bahsedilen ‘Tensor’ isimli işlemci de birçok kişi tarafından merak ediliyor. Telefon tanıtımına ek olarak Google’ın Android 12’yi ne zaman yayınlayacağını resmen açıklanması bekleniyor.

Merve Mutlu
İsmim Merve Mutlu. 23 yaşındayım. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencisiyim. Yazmayı, araştırma yapmayı ve öğrendiğim bilgileri paylaşmayı çok seviyorum.

İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler