Orta Yaş Üstü Profesyonellere Girişimciliğin Kapısı Açılıyor

Workcube Türkiye Yöneticisi Olgar Ataseven hızla dijitalleşen dünyada, kendi işlerinin sahibi olmak isteyen orta yaş üstü profesyonelleri; Workcube Ekosisteminde yer alarak kendi girişimlerini başlatmaya davet ediyor.

Siz de Workcube Ekosisteminde Yerini Alabilirsiniz

Workcube Türkiye Yöneticisi Olgar Ataseven, “İşletmelerde iş yazılımlarının uygulamaya alınmasında, dijital dönüşümde; en temel rolü pazarlamadan üretime, muhasebeden, satışa farklı disiplinlerdeki uzmanlar oynuyor. İşin müşteri boyutunda departman yöneticileri ERP
implementasyonları veya dijital dönüşümde aktif rol alıyor. Dijital dönüşüm hizmetleri veren kurumlarda, karşısındaki müşterinin sektörünü, süreçlerini, dilini, yaşadığı sıkıntıları bilen; ihtiyaçlarını iyi analiz edebilecek ve bunun dijital yansımasının neler olabileceğini hesap edebilecek deneyime ve bilgiye sahip kişilere ihtiyaç var. 40 yaş üstü, profesyonel
hayatta farklı disiplinlerde çalışmış, pek çok şey öğrenmiş, liderlik etmiş bireyleri, Workcube Ekosisteminde yer alarak kendi girişimlerini başlatmaya davet ediyoruz” dedi.
https://startupteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/10/Workcube-Logo-www.startupteknoloji.com_.png
Olgar-Ataseven-Startupteknoloji
Eğer sen de  Workcube ekosisteminde nasıl yer alabilirim diyorsan, kendine yepyeni bir girişim ve kariyer hikayesi yazmak için https://workcube.com/ adresine girip mesaj atman yeterli.

İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler