Oyunfor, Steam Cüzdan Kodu Yetkili Satıcısı Oldu!

Türkiye’nin önde gelen oyun ve e-pin satış platformlarından olan Oyunfor, dijital oyun dağıtım devi Steam‘in cüzdan kodlarının Türkiye’deki yetkili satıcısı oldu. İki platform arasında yapılan anlaşmaya göre Steam cüzdan kodları Oyunfor platformu üzerinden uygun fiyatlar ve promosyonlar ile satışa sunulacak.

Oyunfor, Steam Cüzdan Kodu Yetkili Satıcısı Oldu!

Steam ile Anlaşmaya Varıldı

Dünyanın dört bir yanından 85 oyun firmasının yetkili satıcısı durumunda olan Oyunfor, yeni yaptığı anlaşmaya bu firmaların arasında birini daha ekledi. Dijital oyun dağıtım platformlarının öncüsü olan Steam’in geliştiricisi olan Valve ile anlaşmaya varan Oyunfor, Steam cüzdan kodlarının Türkiye’deki satış yetkisini eline aldı. Böylesine büyük bir platformun Türkiye satış yetkisini almak ise firma için büyük bir başarı.

Valve Corporation ayrıca şu an bütün oyuncuların aşina olduğu ve çocukluğumuza da damgasını vuran, Counter Strike, Half Life, Left 4 Dead, Dota gibi popüler oyunların da geliştiricisi konumunda.

Valve tarafından geliştirilen dijital oyun platformu Steam ise bünyesinde binlerce oyun, DLC, yazılım ve program barındırıyor. Bundan 18 yıl önce 18 Eylül 2003 tarihinde oyuncularla buluşan Steam, 2016 yılından itibaren 125 milyonluk dev bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda.

Steam’in sektörde başka rakipleri de bulunsa da, platform bünyesinde bulundurduğu 30.000’den fazla oyunla yıllardır oyuncuların gözdesi konumunda.

Steam cüzdan kodlarını ise Türkiye’deki yetkili satıcı olan oyunfor.com üzerinden uygun fiyatlar ve avantajlar ile satın alabilirsiniz.

Bu tarz diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Emircan Yaman
İstanbul Üniversitesi İktisat 3. sınıf öğrencisiyim. Kalemim fena değildir bir de güzel hikayeler anlatırım 🙂

İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler