Samsung Galaxy S21 FE Ocak’ta Gelebilir

Gelecek Samsung Galaxy S21 FE akıllı telefonunun çıkış tarihi hâlâ daha kesinleşmiş olmasa da yeni bir sızıntı Ocak’ı gösteriyor.

Yakında Geliyor

Cihazın çıkış tarihi hakkında çeşitli bilgiler ve tahminler piyasada yerini almış durumda. Bazıları gelecek hafta kadar yakın zamanda bile cihazı görebileceğimizi söylerken bazıları ise Ocak ayından bahsediyor. Ancak konuyla ilgili yeni gelen bir sızıntı Ocak ayı hakkındaki öngörüleri güçlendirir nitelikte. Hatta 11 Ocak gibi net bir tarih bile veriliyor.

Söylediğimiz gibi Samsung Galaxy S21 FE cihazının muhtemel çıkış tarihi hakkında birbiriyle çelişen zamanlar tahmin ediliyordu. Ancak bu ise duyduğumuz ilk net tarih olarak karşımıza çıkıyor.

Bu seferki sızıntı piyasada bilindik bir isim olan Jon Prosser tarafından gelirken; kendisi cihazın çıkışıyla alakalı 11 Ocak 2022 tarihine yer verdiği bir tweet paylaşımında bulunmuş durumda. Üstelik sızıntılarıyla ünlü bir diğer isim olan Max Weinbach da Prosser’ın paylaşımının altında bu bilgileri doğruluyor.

Destek Paylaşımı da Geldi

https://startupteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/10/samsung-galaxy-s21-fe-cikis-tarihi-www.startupteknoloji.com_.jpeg
Samsung Galaxy S21 FE yeni gelen sızıntılara göre 11 Ocak’ta kullanıcıyla buluşabilir – Startup Teknoloji

Jon Prosser sonrasında kendisine gelen bir soruya verdiği cevapta bu tarihin cihazın bir kez daha ertelenmesiyle oluştuğunu yineliyor. Böylelikle Samsung firmasının telefonun çıkış tarihini daha öncesinde, muhtemelen Galaxy S20 FE için olduğu gibi Eylül aylarında planladığını ancak belli sorunlardan dolayı ertelemek durumunda kaldığını bir bakıma onaylamış oluyor.

Daha önceden gelen söylentilere göre diğer ertelemelerdeki ana neden tedarik ve üretim süreçlerinde yaşanan sorunlar olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla bu seferki cihazın çıkış tarihinin ertelenmesinde de benzer bir durumun söz konusu olması bir hayli muhtemel.

Furkan Şahan Albayrak
Dillerle ve onların iletişimiyle ilgilenen ve bu iletişime de teknoloji ilgisini eklemeye çalışan bir insan.

İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler