Şirketlerin Müşterileriyle Video Aracılığıyla Bağ Kurmasını Sağlayan Girişim: Kivi

Seçkin Can Şahin ve Cem Erkan Kılınç tarafından 2021 Haziran yılında kurulan Kivi Video nedir? Bu girişim neye hizmet eder gelin birlikte tanıyalım!
Şirketlerin müşterileriyle video aracılığıyla bağ kurmasını sağlayan girişim olan Kivi, bir pazarlama platformu olarak karşımıza çıkıyor.  Şirket; müşterilerinin pazarlama e-maillerinde açılma, tıklanma oranlarını ve harcama miktarlarını arttırmaya yardımcı oluyor.
Gmail for Video gibi olan girişim; her türlü asenkron video iletisim ihtiyacını karşılamak karşılamak üzere kurulu. Ekstra yazılım yüklemeden video kaydedilebilmesi, kullanıcılardan video toplanabilmesi, takim halinde bunları yonetebilmeniz ve üyelik bile oluşturulmadan insanlardan video toplayabilmeniz bu girişimi rakiplerden ayıran en temel özellik.

Nasıl Kullanılır?

Kivi, site üzerinde ekran kaydı veya kamera kaydı alıp, bunları e-maillere gömmek icin ozel bir kod oluşturdu. Böylece aldığınız videonun GIF’ini e-maile gömerek, kullanıcıların email içinden tıklayıp sitede izlemesine imkan sağlıyorsunuz.
Web sitesi hakkında daha fazla bilgi almak ve hizmeti kullanmak için buraya tıklayın.
Ceyda
Merhaba, Ben Ceyda. Sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Teknolojiyi bizimle takip etmeye devam ediniz. Destekleriniz için teşekkürler!

İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler