Teknik Servis Programının ERP Entegrasyonu Olmalı mı?

Hali hazırda e-fatura kestiğiniz, stok, cari, çek, senet takibi yaptığınız bir ERP ya da ticari paketiniz var mı?

Peki bu yazılım ile teknik servis takibi yapılıyor mu? Çoğu için hayır diyebiliriz, bazıları da masaüstü çözüm olarak, yüzeysel bir şekilde modül olarak giriş niteliğinde form oluşturmuşlar, Web ve mobil çözüm olarak çözüm sunan yok gibi, offline çalışan mobil zaten hayal gibi, herkes iyi olduğu işi yapmalı değil mi?

Dolayısı ile teknik servis yazılımları da bir ticari paket iddiasında bulunmamalı, zaten bunu yaptığını söyleyenlerde her iki taraf içinde vasat olmaktadır. Bu durumda bu iki yazılımın birbiri ile konuşması gerek.

Entegrasyon bu yüzden çok önemlidir. Teknik servis yazılımınız ile ticari paket, ERP yazılımınız entegre mi? Değil ise 2 iş yapmak zorunda kalırsınız. Stok zaten ERP de tutuluyor, teknik servis programında ayrıca tutulması, 2. iş olacaktır.

Teknik servis programın da iş emri kapandığında, fatura edilecek kalemleri ile birlikte, onayınızı müteakip , ERP de bir sipariş oluşmayıp, elle bu fatura giriliyor ise yine 2 iş yapmış olursunuz. Bu da sizi verimsiz kılar, saha elemanlarının araç depo stoklarını da, ERP den bağımsız takip etmek oldukça güç olacaktır.

Türkiye’deki bilinen tüm ERP’lerle entegre olan FieldCo teknik servis yazılımı ile verimliliğinizi artırın, kaybolan stokların önüne, cep depo stok takibi ile geçin. Sahadaki tahsilatlarınızı mobil olarak yapmak nasıl olurdu? Bunu ERP de tahsilat olarak görebilmek.

Entegre olacağınız bir ERP, ticari paket olmadan da iş takibi yapabilirsiniz. Verimli bir çalışma için, GPS adam takip özelliği, offline çalışan mobil uygulama ile tanışabilirsiniz.

 

Kaynak: www.fieldco.com.tr

Startup Teknolojihttps://startupteknoloji.com
Hayatın her alanında girişimciliğe ve teknolojiye dair söyleyecek sözümüz verecek haberlerimiz var. Geleceği bizimle takip et.

İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler