Yazılım Şirketi Etiya Kanada’dan Yatırım Aldı

YTÜ Yıldız Teknopark çatısı altında bulunan Türkiye’nin en büyük yazılım şirketi Etiya başarıları ile parlıyor! Gelirinin yüzde 50’sini yurt dışı satışından sağlayan, YTÜ Yıldız Teknopark merkezli kurumsal yazılım şirketi, Kanadalı telekom ve medya grubu Ouebecor Media Inc.’den yatırım aldı. Kurumsal yazılımda ihracat şampiyonu olarak adını duyuran Etiya; kendi alanında en iyi müşteri deneyimi sunan SaaS şirketi olmayı hedefliyor!

Etiya Nedir ?

Etiya, uluslararası altyapı standartlarına uygun ürün ve çözümler sunan Türkiye’nin en büyük kurumsal yazılım şirketidir. Müşteri İlişkileri Yönetimi, Katalog ve Algoritma Tabanlı Operasyon ve İş Destek Sistemleri, Müşteri ve Sosyal Medya Veri Analitiği alanlarında ürün ve çözümler sunmaktadır.

Şirket, ürün ve çözüm portfolyosu ile kurumlara sürekli yeni ve adaptasyonu kolay öneriler sunar. Son teknolojiye yatırım yaparak bir sonraki adım ihtiyaçlarını öngören bir vizyonla hizmet sunmayı amaçlar. Kabul edilmiş standartların ötesinde daima “en iyi” yi sunmak hedefiyle iş birliklerine değer katar.

700’den fazla çalışan sayısıyla Amsterdam, Silikon Vadisi, İstanbul, Ukrayna, Singapur, Dubai ve Montreal ofisleriyle hizmet vermektedir.

https://startupteknoloji.com/wp-content/uploads/2021/10/logo-www.statupteknoloji.com_.jpg
Etiya-Startupteknoloji

Yüzde yüz yerli sermaye yapısı ile Türkiye’de AR-GE yapan ve ürün geliştiren bir şirket olan Etiya, kurulduğu günden bugüne global bir şirket stratejisi ile hareket etmektedir.

Türkiye’de ve dünyada bir çok başarılı projeye imza atmış bir yazılım şirketi olarak rekabette bir adım öne çıkan ürün ve çözümleriyle uluslararası standartlara uygun olarak faaliyet gösterir.

Yeni nesil, rekabet avantajı sağlayan ve kurumları dijital ekonomiye entegre eden ürün ve çözümleri; Türkiye’de ve dünyada bağımsız kuruluşlar tarafından birçok ödüle layık görülmüştür.

 

İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler